• Smycze treningowe dla psa

Spacery to nie tylko idealny sposób na naukę czystości nowo zakupionego lub adoptowanego zwierzaka, ale również szansa na socjalizację i poznanie nowych terenów. W ofercie dostępne są wytrzymałe smycze treningowe dla psa, które wykonane są z trwałych i solidnych materiałów gwarantujących ich długie użytkowanie. Dostępne modele na łączeniach są szyte gumowanymi nićmi, co czyni produkty wręcz niezniszczalne.

Znajdziesz tu długą smycz dla dużych psów, a także nieco mniejszą dedykowaną dla zwierząt od 15 do 25 kg oraz do 15 kg. Pamiętaj, że akcesoria treningowe należy nie tylko dopasować do wagi czworonoga, ale również do jego temperamentu. Dostępne są modele różnych rozmiarów, dzięki którym będzie można przeprowadzić szkolenie w mieście czy w lesie, wciąż mając swojego czworonoga pod kontrolą.

Wytrzymałe modele z wygodną rączką zostały stworzone z wodoodpornej tkaniny, dzięki czemu łatwo można zadbać o ich czystość po powrocie z pieszej wycieczki. Który model szkoleniowy wybierzesz dla swojego pupila?

Smycze treningowe – zabawa i nauka

Odpowiednie zachowanie ukochanego czworonoga jest bardzo istotne, a one podobnie jak i my mogą uczyć się przez zabawę. Oferowane przez nas smycze treningowe pomogą Ci nauczyć pupila dobrych manier, odpowiedniego zachowania adekwatnego do danej sytuacji oraz zwiększą jego kondycję.

Trenowanie pupila to proces, jednak może on być świetną zabawą – cudownie spędzonym czasem, utrwalającym więź między psiakiem a opiekunem. W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Ciebie różnorodne smycze treningowe – na pewno dopasujesz model i kolor do swoich wymagań. Dodatkowo ich wytrzymały materiał i chromowany karabińczyk sprawiają, że niestraszne będę treningi w deszczu, słońcu czy też mrozie. W końcu każda pogoda jest świetna na spacer i szkolenie z ukochanym pupilem! Smycze treningowe to must have niezależnie czy masz małą kruszynkę, czy też majestatycznego, wielkiego psiaka.

A jeśli szukasz wariantów spacerowych to również je u nas znajdziesz! Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu!

  • Sklep zamknięty

Dzień dobry,
zapraszamy do zakupu naszych smyczy w serwisie Allegro